Lingvistická stáž, závody psích spřežení, taneční zábava

3. prosince 2012 v 12:49 | Anne |  Deníček
Ačkoli píši první prosincový článek, dovolím si malé ohlédnutí za listopadem. Konkrétně za posledním listopadovým víkendem. Tedy "víkendem". Ten můj totiž začal už ve čtvrtek lingvistickou stáží. Zní to sice studijně, ale já jsem to brala spíš jako výlet. S drahým jsme si našli pěkné ubytování, udělali romantický večer (sledovali jsme Harryho Pottera, zdlábli celé pomelo a asi kilo mandarinek). Ráno jsme se pak rozjeli každý za svým studiem. Jediný můj poznatek z lingvistické stáže je ten, že už vím kam v Praze zajít na pivo. A taky to, že jim tam přes plot z Valdštejnské zahrady zdrhají pávi... No jazykověda jako vyšitá. A že mi zbylo ještě dost času, šla jsem se projít po pamětihodnostech. A moje kroky nějakou šťastnou náhodou vedly i na Staromák, kde zrovna vystupovala naprosto skvělá medieval kapela. Nevíte někdo, jak se jmenují?


To by k těm poznatkům ze stáže bylo asi tak vše. Časem sem hodím i malé video, ale zatím se mi ho nepodařilo nikam nahrát.

Hned v sobotu jsem jela s "rodinkou" a J@ckie na musherské závody Hradecký mid do Bělče nad Orlicí. Po dlouhé době jsem na nějakých byla, ale pouze jako divák. Fotky poskytla mamka. Pravděpodobně vám řeknou víc než moje okecávání. Takže jako první jedno malamutí spřežení.

Poměrně unikátní spřežení složené čistě z grónských psů.


Evropský saňový pes při bikejöringu.


Spřežení samojedů.


A není nad to mít praštěnou kamarádku s ještě ptraštěnějším psem, který má rád skluzavky.


Oni jsou tak celkově blázniví. Jeden z důkazů, že jezdit se dá opravdu s čímkoli.


Nutno dodat, že ta koloběžka vůbec nebrzdila. Ještě, že Drákula je tak hodný pes. Více fotek z Hradce opět na jezkovyvoci.rajce.net

A abych toho ten den neměla málo, nechala jsem se vysadit u drahého, smyla jsem ze sebe bahno a psí chlupy a vyrazila na vesnickou tancovačku. Já jdu tak celkově z extrému do extrému. Takže letošní Cecilská zábava. Více fotek najdete na www.hustymestys.cz


Kdo z vás se bojí netopýrů?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Incredible School Incredible School | Web | 3. prosince 2012 v 12:52 | Reagovat

Ahoj, ráda bych tě pozvala na naše RPG.
Jde o to, že si vybereš schopnost a tu potom rozvíjíš, stejně jako charakter tvé postavy. Poznávej nové přátele a uč jak projít zdí, jak lusknutím prstu rozdělat oheň nebo třeba zapamatovat si vše co uvidíš.
Teším se na Tebe,
Incredible school

2 J@ckie J@ckie | Web | 8. ledna 2013 v 21:29 | Reagovat

ahoj.
ty seš prostě skvělá!:)
kolik toho stáíháš:D
jo, stáž msuela být skvělá:D s pomelem a mandarinkama a martin a HP!:D yes!
a hradec skvělej BYL,o tom já vím svoje >:) a eh, cecilská, to je ta, jaks měla vykloubené rameno?:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama